lato w przedszkolu

Harmonogram wydarzeń

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń na najbliższy czas

opublikowano: 04.11.2019


Święto 11 listopada

11 listopada świętowaliśmy uroczyście. Przedszkolaki przyszły ubrane w stroje galowe. Oglądaliśmy bajkę "Legenda naszego orzełka" prezentowaną przez teatrzyk Koliberek.


Jak co roku wspólnie zaśpiewaliśmy Hymn Polski.


opublikowano: 24.11.2022


Akcja "Pola Nadziei"

Przedszkolaki młodsze i starsze sadzą cebulki kwiatów w ramach akcji "Pola Nadziei".


opublikowano: 24.11.2022


Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek

4 listopada obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Tego dnia dzieci przyszły do przedszkola przebrane za wybrane postacie z bajek.

Tego dnia odbyło się również rozstrzygnięcie konkursu dla dzieci z rodzicami "Kukiełka - ulubiona postać z bajki". Laureatom konkursu gratulujemy!opublikowano: 24.11.2022


PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA

26 października odbyła się bardzo ważna dla naszego przedszkola uroczystość - PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA. Najmłodsze dzieci z gr. "Misie" i "Słoneczka" po prezentacji programu artystycznego i uroczystej przysiędze zostały pasowane na Przedszkolaka. Każdy pasowany Przedszkolak wyszedł tego dnia z przedszkola z dyplomem, pamiątkowym jeżykiem i słodką przekąską. Gratulujemy!

Grupa …

opublikowano: 03.11.2022


Warsztaty kulinarne

Tematem październikowych warsztatów kulinarnych był pomidor. Dzieci przygotowywały pomidory z niespodzianką, czyli pomidory faszerowane kaszą jaglaną, mozzarellą, orzechami włoskimi, rodzynkami i natką pietruszki. Gotowały wszystkie grupy: od najmłodszych "Misiów" do najstarszej "Zeróweczki". Każdy przedszkolak próbował swoje danie, a kartonik z przepisem zabrał do domu, by przyrządzić takie pomidory razem z …

opublikowano: 03.11.2022


Warszawskie Święto Drzewa

Dzieci z gr. "Zeróweczka A" i "Zeróweczka" brały udział w 6 edycji akcji  "Warszawskie Święto Drzewa" . Dzieci wykonały przestrzenne prace plastyczne, których tematem były drzewa i posadziły w ogrodzie przedszkolnym sadzonkę drzewa otrzymaną w ramach akcji.

Posadzone drzewko dzieci podlewały deszczówką z naszych zbiorników.


opublikowano: 28.10.2022