wiosna w przedszkolu

Harmonogram wydarzeń

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń na najbliższy czas

opublikowano: 04.11.2019


Dzielnicowy Konkurs pt. "Moje Bemowo, moje ulic" rozstrzygnięty.

Dzielnicowy konkurs pt. 'Moje Bemowo, moje ulice " organizowany przez nasze przedszkole dla dzieci 3-6 letnich z przedszkoli i szkół dzielnicy Bemowo, pod Honorowym patronatem Pani Urszuli Kierzkowskiej Burmistrz Dzielnicy Bemowo, został rozstrzygnięty.

I miejsce zajęła Hanna Soroka z Przedszkola nr 98 

II miejsce zajął Dariusz Soroczyński z Przedszkola nr …

opublikowano: 10.05.2024


Warsztaty Kulinarne

25 kwietnia przedszkolaki na warsztatach kulinarnych robiły gofry z ciecierzycy i zdrową nuttelę.


opublikowano: 10.05.2024


Dzień Ziemi

W kwietniu obchodzimy Dzień Ziemi. Z tej okazji Smyki z Wyki 22 kwietnia wzięły udział w warsztatach o tym samym tytule. Brały udział w pogadance z ekologii, eksperymentowały, siały i sadziły.


opublikowano: 10.05.2024


Warsztaty "Mały ratownik"

17 kwietnia wszystkie przedszkolaki brały udział w warsztatach "Mały ratownik". Podczas warsztatów dzieci dowiedziały się między innymi o działaniu służb ratunkowych i jak wzywa się pogotowie ratunkowe. Uczyły się na pluszowych misiach i nie tylko resuscytacji krążeniowo-oddechowej, opatrywania ran.


opublikowano: 10.05.2024


Wycieczka gr. "Zeróweczka" do Instytutu Tyflologicznego

8 kwietnia dzieci z gr. "Zeróweczka" były na wycieczce w Instytucie Tyflologicznym Polskiego Związku Niewidomych. Brały udział w warsztatach pt. "Laboratorium ciemności". Przedszkolaki dowiedziały się jak radzą sobie na co dzień osoby słabowidzące, niewidome i czy i  jak możemy im pomagać. 


opublikowano: 10.05.2024


Nasz Przedszkolak laureatem konkursu pt. "W Starym Teatrze......"

Ignacy D. z gr. "Zeróweczka" otrzymał wyróżnienie w II Warszawskim Konkursie Recytatorskim pt. "W Starym Teatrze - poezja patriotyczna" kierowanym do warszawskich przedszkoli. Ignacy zaprezentował wiersz Doroty Kluski pt. "Polska oczami dziecka". Gratulujemy!


opublikowano: 27.03.2024