jesień w przedszkolu

Harmonogram wydarzeń

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym harmonogramem wydarzeń na najbliższy czas

opublikowano: 04.11.2019


Koncert muzyczny

We wrześniu odbył się pierwszy koncert muzyczny z cyklicznych, co miesięcznych koncertów dedykowanych dzieciom w naszym przedszkolu. Podczas koncertu dzieci poznają instrumenty, ich brzmienie, dowiadują się co robić by grał. W koncercie biorą udział zawodowi muzycy. We wrześniu odbył się koncert pt. " O czym szumi muszelka - wakacyjne wspomnienia" …

opublikowano: 29.09.2023


Warsztaty Małego Architekta

We wrześniu ruszyły Warsztaty Małego Architekta. Są to warsztaty cykliczne. będą odbywać się raz w miesiącu. Każda z grup uczestniczy w osobnych warsztatach. Dzieci pracują z autorskimi klockami "Kreatki" pod okiem instruktora. Warsztaty mają różną tematykę. Odwołują się do znanych miejsc i budowli architektonicznych.


opublikowano: 29.09.2023


WĘDRÓWKI SMYKÓW - NOWE TABLICE

W naszym przedszkolu, w szatni dla dzieci pojawiły się nowe tablice "Wędrówki Smyków". Na tablicach magnetycznych  dzieci przyczepiają magnezy, które przywiozły z wędrówek, wakacji, wycieczek z rodzicami.


opublikowano: 29.09.2023


Pierwsze zabawy w nowym roku szkolnym w naszym ogordzie.


opublikowano: 26.09.2023


Co wyrosło w naszej szklarni?

Wiosną w szklarni przedszkolaki posadziły witaminy, które pięknie wyrosły: pomidory, fasola ziemniaki, ogórki. To pyszności z naszej szklarni, które zbieraliśmy od wczesnego lata.


opublikowano: 26.09.2023


Nowy rok szkolny

SERDECZNIE WITAMY W NOWYM ROKU SZKOLNYM PRZEDSZKOLAKI I ICH RODZICÓW.

ZEBRANIE ORGANIZACYJNE ODBĘDZIE SIĘ:

5 WRZEŚNIA ( WTOREK) O GODZ. 17.00

Zebranie rozpocznie się wspólnym spotkaniem wszystkich rodziców naszych przedszkolaków na dużej sali - sala gr. "Zeróweczka". Po omówieniu spraw organizacyjnych odbędą się zebrania w poszczególnych grupach.

Do zobaczenia

Dyrektor …

opublikowano: 01.09.2023