PIKNIK RODZINNY

W czerwcu odbył się w naszym przedszkolu Piknik Rodzinny pt. "z Mamą i Tatą  kolorowo i sportowo" .

Piknik rozpoczął się letnim koncertem muzycznym w wykonaniu zespołu "Bella Musica".

Tematem pikniku był sport. Panie nauczycielki przygotowały dla dzieci z rodzicami konkurencje sportowe, w których uczestnicy mogli się wykazać precyzją, utrzymaniem równowagi, celnością.

Każdy uczestnik konkurencji w specjalnie do tego przygotowanych kartach zdobywał stempelki. Kto zebrał przynajmniej 3 stempelki mógł wybrać sobie nagrodę.

W wolnym czasie przedszkolaki bawiły się na placu zabaw. Szczególną popularnością cieszyły się trampoliny.