zima w przedszkolu

Nasze osiągnięcia

Julia K. z gr. "Zeróweczka"  zajęła pierwsze miejsce w dzielnicowym konkursie plastycznym pt. "Konstruktor emocji" organizowanym przez Przedszkole nr 320. Gratulujemy!

Przedstawiciele naszego przedszkola z gr. "Zeróweczka A": Maja, Kuba, Hania, Ignacy, Ala i Dominika przeszły do kolejnego etapu projektu edukacyjnego pt. Bezpieczny przedszkolak - Bezpiecznym Uczniem" organizowanego przez Przedszkole nr 264 "Pluszowy Miś" w Warszawa-Wawer. W I etapie dzieci przygotowywały pracę plastyczną dotyczącą bezpieczeństwa. Nasza praca została wybrana spośród 44 zgłoszonych. 18 kwietnia odbył się drugi etap projektu, gdzie dzieci w Przedszkolu nr 264 brały udział w quizach i konkursach dotyczących bezpieczeństwa. nasze przedszkolaki przeszły do kolejnego etapu. Gratulujemy i czekamy na kolejny etap:)