jesień w przedszkolu

UROCZYSTOŚĆ NADANIA IMIENIA

1 czerwca odbyła się w naszym przedszkolu uroczystość nadania imienia. Chociaż wszyscy mówią o naszym przedszkolu "Smyki z Wyki" to dopiero od 9.03.2023 r. formalnie jesteśmy:  Przedszkolem nr 222 "Smyki z Wyki". W uroczystości wzięli udział pan Piotr Kobierski zastępca burmistrza dzielnicy Bemowo, pan Jakub Gręziak zastępca burmistrza dzielnicy Bemowo, pani Katarzyna Załuska Schumacher Naczelnik Wydziału Oświaty i Wychowania; pani Natalia Kochanowicz-Świechowska st. inspektor Wydziału Oświaty i Wychowania; pani Katarzyna Olobry-Księżak dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej na Bemowie; pani Anna Fiszer-Nowacka - dyrektor Biblioteki Publicznej na Bemowie; Rada Rodziców Przedszkola nr 222 dyrektorki i dyrektorzy przedszkoli i szkół bemowskich, przyjaciele przedszkola wraz z panią Barbarą Barlak pierwszą dyrektor przedszkola. Uroczystość uświetnił program artystyczny przygotowany przez gr. "Zeróweczka A" i występ chóru Klubu Seniora "Karabello".